MXLSMCGLCE64A
MFR.Part #
MXLSMCGLCE64A
JLCPCB Part #
C2629800
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 103V 14.6A 64V 71.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS