MPLAD36KP54CAE3
MFR.Part #
MPLAD36KP54CAE3
JLCPCB Part #
C2630966
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36kW 414A 54V 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS