MPLAD36KP48AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP48AE3
JLCPCB Part #
C2633777
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36kW 466A 48V 53.3V 77.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS