MPLAD36KP40AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP40AE3
JLCPCB Part #
C2633782
Description
10uA 36kW 40V 44.4V 559A 64.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS