MPLAD36KP43AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP43AE3
JLCPCB Part #
C2633769
Description
-55℃~+150℃ 36kW 43V 47.8V 519A 69.4V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS