30KPA216AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA216AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449155
Description
216V 241.3V 2uA 30kW 348.6V 86.9A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS