MPLAD36KP350CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD36KP350CA
JLCPCB Part #
C2631322
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10uA 350V 36kW 389V 564V 64A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)