MPLAD36KP300A
MFR.Part #
MPLAD36KP300A
JLCPCB Part #
C3704080
Description
10uA 300V 333V 36kW 483V 75A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)