MPLAD36KP17A
MFR.Part #
MPLAD36KP17A
JLCPCB Part #
C2631382
Description
-55℃~+150℃ 1.25kA 150uA 17V 18.9V 28.8V 36kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)