MPLAD36KP150AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP150AE3
JLCPCB Part #
C2632019
Description
-55℃~+150℃ 149A 150V 167V 243V 36kW Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS