MPLAD18KP14CAE3
MFR.Part #
MPLAD18KP14CAE3
JLCPCB Part #
C2631490
Description
-55℃~+150℃ 10uA 14V 15.6V 18kW 23.2V 776A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS