MPLAD30KP85CA/TR
MFR.Part #
MPLAD30KP85CA/TR
JLCPCB Part #
C2449563
Description
-55℃~+150℃ 10uA 137V 216A 30kW 85V 94.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS