MXPLAD30KP85CA/TR
MFR.Part #
MXPLAD30KP85CA/TR
JLCPCB Part #
C3698617
Description
137V 216A 30kW 85V 94.4V TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS