SMLJ6.5CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ6.5CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448084
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 12.3V 243.9A 3kW@10/1000us 500uA 6.5V 7.22V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS