MPLAD30KP54A/TR
MFR.Part #
MPLAD30KP54A/TR
JLCPCB Part #
C2449391
Description
-55℃~+150℃ 10uA 30kW 342A 54V 60V 87.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS