MAPLAD30KP20A
MFR.Part #
MAPLAD30KP20A
JLCPCB Part #
C2632710
Description
20V 22.2V 30kW 34V 45uA 882A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)