MPLAD30KP36AE3
MFR.Part #
MPLAD30KP36AE3
JLCPCB Part #
C3711255
Description
-55℃~+150℃ 10uA 30kW 36V 40V 516A 58.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS