MPLAD30KP16AE3
MFR.Part #
MPLAD30KP16AE3
JLCPCB Part #
C2633384
Description
-55℃~+150℃ 1.101kA 16V 17.8V 27.2V 30kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS