MPLAD36KP36AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP36AE3
JLCPCB Part #
C2632069
Description
-55℃~+150℃ 36V 36kW 40V 58.1V 620A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS