MPLAD30KP280CA
MFR.Part #
MPLAD30KP280CA
JLCPCB Part #
C2632857
Description
-55℃~+150℃ 10uA 280V 30kW 311V 451V 66A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)