MPLAD15KP36CA
MFR.Part #
MPLAD15KP36CA
JLCPCB Part #
C2630196
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW 258A 36V 40V 58.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)