15KPA100AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA100AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448865
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 100V 111.7V 15kW 161.3V 2uA 93.6A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS