MPLAD30KP18AE3
MFR.Part #
MPLAD30KP18AE3
JLCPCB Part #
C2630712
Description
-55℃~+150℃ 18V 20V 30.8V 30kW 975A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS