MPLAD15KP100A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD15KP100A
JLCPCB Part #
C2629224
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 100V 10uA 111V 15kW 162V 93A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)