MPLAD30KP14AE3
MFR.Part #
MPLAD30KP14AE3
JLCPCB Part #
C2630869
Description
-55℃~+150℃ 1.251kA 14V 15.6V 24V 30kW 3mA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS