MPLAD30KP180CA
MFR.Part #
MPLAD30KP180CA
JLCPCB Part #
C7305041
Description
-55℃~+150℃ 104A 10uA 180V 221V 291V 30kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)