MASMCGLCE100A
MFR.Part #
MASMCGLCE100A
JLCPCB Part #
C6293773
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 100V 111V 162V 5uA 9.3A@10/1000us 90pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)