MPLAD18KP8.0AE3
MFR.Part #
MPLAD18KP8.0AE3
JLCPCB Part #
C2630893
Description
-55℃~+150℃ 1.324kA 13.6V 18kW 450uA 8.89V 8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS