MPLAD18KP9.0AE3
MFR.Part #
MPLAD18KP9.0AE3
JLCPCB Part #
C2630885
Description
-55℃~+150℃ 1.169kA 10V 15.4V 18kW 9V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS