MPLAD18KP7.0AE3
MFR.Part #
MPLAD18KP7.0AE3
JLCPCB Part #
C2630905
Description
-55℃~+150℃ 1.5kA 12V 18kW 7.78V 7V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS