MPLAD18KP60CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD18KP60CA
JLCPCB Part #
C2631917
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10uA 186A 18kW 60V 66.7V 96.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)