MPLAD18KP64CA
MFR.Part #
MPLAD18KP64CA
JLCPCB Part #
C3711074
Description
-55℃~+150℃ 103V 10uA 175A 18kW 64V 71.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)