MPLAD18KP30CA
MFR.Part #
MPLAD18KP30CA
JLCPCB Part #
C2631623
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW 30V 33.3V 372A 48.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)