15KPA75CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA75CE3/TR13
JLCPCB Part #
C3715496
Description
-55℃~+175℃ 15kW 2uA 75V 78.98V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS