MPLAD18KP200CA
MFR.Part #
MPLAD18KP200CA
JLCPCB Part #
C2631656
Description
-55℃~+150℃ 18kW 200V 222V 322V 56A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)