MXPLAD36KP78A
MFR.Part #
MXPLAD36KP78A
JLCPCB Part #
C2633593
Description
-55℃~+150℃ 10uA 126V 286A 36kW 78V 86.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS