MPLAD18KP18A
MFR.Part #
MPLAD18KP18A
JLCPCB Part #
C2631669
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18V 18kW 20V 29.2V 617A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)