MPLAD18KP51AE3
MFR.Part #
MPLAD18KP51AE3
JLCPCB Part #
C2631080
Description
-55℃~+150℃ 18kW 219A 51V 56.7V 82.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS