MAPLAD15KP90AE3
MFR.Part #
MAPLAD15KP90AE3
JLCPCB Part #
C2631115
Description
-55℃~+150℃ 100V 102A 146V 15kW 90V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)