MPLAD15KP8.0CA
MFR.Part #
MPLAD15KP8.0CA
JLCPCB Part #
C3704842
Description
-55℃~+150℃ 1.101kA 13.6V 15kW 450uA 8.89V 8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)