DSC1001DL5-025.0000T
MFR.Part #
DSC1001DL5-025.0000T
JLCPCB Part #
C1987243
Package
OSC-SMD
Description
-40℃~+105℃ 1.8V~3.3V 25MHz SMD-4P Crystal Oscillators ROHS