ATXMEGA32E5-ANR
MFR.Part #
ATXMEGA32E5-ANR
JLCPCB Part #
C2055074
Package
TQFP-32(7x7)
Description
-40℃~+105℃ 1.6V~3.6V 12bit 12bit 1KB 26 32KB 32MHz 4KB 8/16 Bit AVR Built-in FLASH TQFP-32(7x7) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS