MPLAD15KP78A/TR
MFR.Part #
MPLAD15KP78A/TR
JLCPCB Part #
C2449368
Description
-55℃~+150℃ 10uA 120A 126V 15kW 78V 86.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS