MPLAD6.5KP33AE3
MFR.Part #
MPLAD6.5KP33AE3
JLCPCB Part #
C2625622
Description
-55℃~+150℃ 10uA 123A 33V 36.7V 53.3V 6.5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS