MXPLAD7.5KP20A
MFR.Part #
MXPLAD7.5KP20A
JLCPCB Part #
C2630096
Description
-55℃~+150℃ 10uA 20V 24.5V 7.5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS