30KPA71CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA71CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449350
Description
-55℃~+175℃ 111.5V 271.1A 2uA 30kW 71V 79.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS