MPLAD15KP75AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD15KP75AE3
JLCPCB Part #
C2630491
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 121V 123A 15kW 75V 83.3V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS