MPLAD15KP70AE3
MFR.Part #
MPLAD15KP70AE3
JLCPCB Part #
C2630489
Description
-55℃~+150℃ 10uA 113V 132A 15kW 70V 77.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS