MPLAD15KP78AE3
MFR.Part #
MPLAD15KP78AE3
JLCPCB Part #
C2632142
Description
-55℃~+150℃ 120A 126V 15kW 78V 86.7V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS