MPLAD15KP64AE3
MFR.Part #
MPLAD15KP64AE3
JLCPCB Part #
C2630571
Description
-55℃~+150℃ 103V 10uA 147A 15kW 64V 71.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS